Ліс на кладовище

Печать
PDF
puchaУ Києві планують майже на 23 га лісу облаштувати кладовище та збудувати господарські будівлі. Таку інформацію оприлюднив голова постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики Денис Москаль.
 
За словами Москаля, проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ритуальній службі спеціалізованого комунального підприємства "Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування" на Гостомельському шосе в Оболонському районі м. Києва для облаштування кладовища з будівництвом господарських будівель і споруд" включений до порядку денного пленарного засідання Київради 29 листопада.
 
"Ритуальна служба хоче знищити майже 23 га лісу на території Святошинського лісопаркового господарства та заказника державного значення "Пуща-Водиця". Безумовно, проблему нестачі кладовищ у Києві необхідно вирішувати, але ж не ціною тотальних вирубок вікового лісу та ще й на території заказника! Нехай ритуальна служба спільно з Київземом підшукають іншу земельну ділянку", - наголосив він.
 
Політик додав, що відповідно до Закону "Про природно-заповідний фонд", на території заказників заборонена діяльність, яка суперечить цілям і завданням заказників. За вирубку дерев на об’єктах природно-заповідного фонду передбачена кримінальна відповідальність.
 
"Будь-яке відведення ділянок на території лісу є протизаконним, адже у Києві діє мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення та мораторій на видалення зелених насаджень. Мене дивує, що столичне комунальне підприємство також вирішило нищити ліс багатостраждального Святошинського лісопаркового господарства. Чому ритуальна служба вирішила "добити" цей ліс, який дерибанять Коцюбинська і Гостомельська селищні ради?", - зазначив Москаль.
 
Депутат підкреслив, що постійна комісія Київради з питань екологічної політики відхилила вказаний проект рішення.

Джерело: newsru.ua
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Ліс на кладовище - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика