Київський губернатор присягається, що «язык» в області шансів немає

Печать
PDF
gyber   Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві, повідомили УНІАН у прес-службі КОДА. "Повірте, поки я буду губернатором, це питання не стояло, не стоїть і не стоятиме як в області загалом, так і в містах та районах. Хочуть люди спілкуватися російською мовою - ніхто не забороняє", - сказав А.Присяжнюк.
   Він запевнив, що "не буде це питання ставитися насильно на сесіях – ні районних, ні міських, ні області». «Ніхто з влади мене сьогодні не примушує, щоб я або мої колеги на місцях виносили це питання на сесію. Я б просив не політизувати. Сьогодні в Київській області хто як хоче, так і спілкується", - підкреслив А.Присяжнюк. За словами губернатора, для Київщини мовне питання не актуальне.
   "Сьогодні в Київській області з цим немає проблем. Я теж спілкуюся державною мовою. Державна мова захищена Конституцією й нікуди вона не зникне", - зазначив А.Присяжнюк. Водночас він вважає, що для низки інших регіонів країни визнання російської мови регіональною «дуже важливе», оскільки переважна більшість жителів, приміром, південних і східних областей України, російськомовні.
   "Якщо людина знає 3-4 мови – в неї є майбутнє", - сказав А.Присяжнюк.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Київський губернатор присягається, що «язык» в області шансів немає - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика