Чорнобильські голодування

Печать
PDF
 chornobulci У місті Сквира Київської області безстрокове голодування оголосили близько ста чорнобильців, звинувативши місцевий пенсійний фонд у порушеннях при перерахунку пенсій. Виплати зменшилися фактично вдвічі. Пенсійний фонд через 26 років після аварії вимагає від чорнобильців документів про те, де вони працювали під час аварії і скільки.
     Раніше свої виплати люди отримували через рішення судів, а зараз Пенсійний фонд скасував старе рішення суду. 
  Виплати зменшилися фактично вдвічі. При цьому людей почали позбавляти статусу ліквідаторів. За словами протестувальників, Пенсійний фонд через понад чверть століття після аварії вимагає від чорнобильців документів, де вони працювали під час аварії і скільки. Справа в тому, що більшості підприємств уже не існує, як і їхніх правонаступників. Так було і раніше, свої виплати люди отримували за рішенням судів. Зараз Пенсійний фонд скасував старі рішення суду.
  Місцеві чорнобильці згадали протести в Києві під Верховною Радою і заявили, що на такий штурм готові і тут. Глава району Микола Горбалінський, під чиїми вікнами і протестують чорнобильці, спочатку заявив, що проблеми немає, а потім сам звинуватив людей в наклепі.
Джерело: ZN,UA
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Чорнобильські голодування - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика