Тимошенко залишилася без адвоката

Печать
PDF
telichenko   Валентина Теличенко перестала бути адвокатом екс-прем'єра Юлії Тимошенко в Європейському суді з прав людини.
   Контракт, згідно з яким Теличенко представляла інтереси екс-прем'єра в ЄСПЛ, закінчився, і продовжувати його ні сама адвокат, ні партія "Батьківщина" не стали.
  "Валентина Теличенко не могла знайти спільну мову з Сергієм Власенком, їй було складно з ним працювати, - сказав співрозмовник видання, близький до групи захисників екс-прем'єра, відзначивши, що з Теличенко "грубо поводилися". - Дійшло до того, що їй не сплатили останнє відрядження (в Страсбург). Дві дорослих людини не змогли домовитися - це їх проблема чи проблема партії, яка зробила неправильний вибір".
   Розбіжності між Теличенко і Власенком, зокрема, виникли через те, що Власенко вважав доцільним термінове направлення нової скарги в ЄСПЛ (на вирок по "газовій справі"), в той час як позиція Теличенко полягала в тому, що на етапі, коли ЄСПЛ приймає рішення по одній скарзі, не можуть подаватися додаткові процесуальні документи.
   Нагадаємо, прихильники екс-прем'єра залучали Теличенко до підготовки скарги в ЄСПЛ, в якій Тимошенко просить Європейський суд визнати, що її затримання і арешт були незаконними і "політично мотивованими". Крім того, Теличенко брала участь у підготовці заперечень на позицію уряду (це окрема стадія в процедурі розгляду справи ЄСПЛ), а також у публічних дебатах, які відбулися в Страсбурзі 28 серпня.

Джерело: Gazeta.ua
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Тимошенко залишилася без адвоката - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика