Тимошенко могла платити за вбивство Щербаня

Печать
PDF
 timoshenko  Замовником убивства в 1996 році народного депутата Євгена Щербаня міг бути колишній прем’єр Павло Лазаренко, а оплату за вбивство нібито здійснили Петро Кириченко і Юлія Тимошенко. 
   Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє колишній співробітник Управління державної охорони Микола Мельниченко. За його словами, такі дані місять записи, зроблені в кабінеті колишнього Президента України Леоніда Кучми.
   «Замовником вбивства Щербаня називається Лазаренко, одним з мотивів – отримання контролю над Донецьким регіоном. Організатором виступає Кушнір, а оплату за виконання проводять Петро Кириченко і Юлія Тимошенко», – йдеться в тексті Мельниченка.
   «Про обставини розслідування даного злочину мені відомо з розмов, які я чув в кабінеті Кучми. Розмови відбувалися між Кучмою і Генеральним прокурором України Михайлом Потебеньком, Кучмою та Миколою Обіходом та інших. У мене є запис цих розмов», – зазначив Мельниченко.
   Мельниченко також підкреслив, що на аудіозаписах, на його думку, чітко вказано, як учасники розмови обговорюють докази провини Лазаренка в скоєнні вбивства Щербаня.

Джерело: www.radiosvoboda.org
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Тимошенко могла платити за вбивство Щербаня - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика