З 1 вересня пожежники проводять уроки безпеки

Печать
PDF
mnsditu  З 1-го вересня у всіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах розпочався новий навчальний рік. З метою профілактики виникнення дитячого травматизму, працівники МНС розпочали проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.
   Так 3 вересня у місті Біла Церква працівники відділу роботи із засобами масової інформації Головного територіального управління МНС у Київській області у Навчально-методичному центрі, провели пізнавальний урок для учнів 17-ї загально освітньої школи І-ІІІ ступенів.
   Дітлахам розповіли, як започатковувалась пожежна охорона у ХІХ столітті, адже їх земляки графи Браницькі започаткували першу пожежну дружину на теренах Київщини. А експонати музею викликали у дітей неабияке захоплення, адже серед них є справжня кінна повозка зразка позаминулого століття.
   З захопленням та цікавістю хлопчики та дівчатка розглядали стенди та експонати виставки. По завершенню екскурсії музеєм, відразу перейшли до справжньої пожежно-рятувальної техніки, яка знаходиться у пожежній частині на озброєнні. Там працівники МНС розповіли правила поведінки з вогнем, з побутовим газом, на воді та під час відпочинку на теренах природи. Черговий раз нагадали правила поведінки під час пожежі. mnsdity
   А учні загальноосвітньої школи №20 відвідали аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГТУ МНС у Київський області, де дітлахам провели екскурсію по території, показали спец техніку та бронетехніку, яка є на озброєнні в МНС. Після огляду всіх зібрали в спеціально облаштованому піротехнічному класі. Фахівець піротехнічної групи практично показав муляжі вибухонебезпечних предметів, які найчастіше знаходять у шарах ґрунту.
   Практично продемонстрували обладнання та принцип роботи піротехніків. Рятувальники розповіли про небезпеку, яку становлять вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Наголосили, про порядок дій, які необхідно зробити при виявленні вкрай небезпечних знахідок, навели прикрі випадки, що траплялись з людьми котрі нехтували власною безпекою. А на завершення до дітей вийшов кінолог зі своїм чотирилапим другом. Всі з азартом спостерігали, як собака знаходить захований від неї м’яч, що використовується для тренування нюхових і пошукових якостей, при виявленні справжньої вибухівки.
   Загалом у всіх заходах дітлахи ознайомились з роботою рятувальників та отримали необхідні теоретичні знання з основ безпеки життєдіяльності, що можуть знадобитись у реальному житті.

Джерело: Головне територіальне управління МНС України у Київській області
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - З 1 вересня пожежники проводять уроки безпеки - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика