Чому українців змусять купувати sim карти по паспорту?

Печать
PDF
 simkarta  Держспецзв'язку розробила зміни до профільного закону «Про телекомунікації». Основна ідея документа полягає в тому, щоб ввести обов'язкові договірні відношення при покупці абонентами SIM-карт у мобільних операторів.
   Умови, згідно з якими договору будуть полягати, визначить Кабмін. Таким чином, чиновники збираються допомогти правоохоронним органам збирати інформацію про користувачів, пишуть українські ЗМІ. Таке нововведення навряд чи влаштує, як одних, так і других .
   Проект закону перед подачею до Верховної Ради ще проходить узгодження в різних відомствах. Оператори мобільного зв'язку вважають, що персоналізація продажів позначиться не тільки на обсягах продажів, але і на доступності послуг.
   Особливий порядок реалізації сім-карт виключить можливість вільного продажу стартових пакетів в неспеціалізованих торгових точках. Це вдарить в основному по продажу пакетів в невеликих населених пунктах, де спеціалізованих магазинів немає. 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Чому українців змусять купувати sim карти по паспорту? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика