Восени подорожчають одяг та взуття

Печать
PDF
  odag Осінній асортимент взуття та одягу буде продаватися за високими цінами. Якщо минулої осені «червона» ціна шкіряних чоловічих туфель була 500 гривень, то зараз - 650-700 гривень. На питання, з чим пов'язаний такий різкий стрибок цін, один з продавців відповів, що знову подорожчало розмитнення товарів, інший - що через прогнози про девальвацію гривні господарі закладають валютні ризики в кінцеву вартість товару.
   Але, за словами експертів, такий стан справ, незалежний від істинних причин, - типовий для осені.
   "Знаєте, подорожчання імпортних товарів завжди відбувається на початку вересня. До кінця серпня торговці продають літні речі, при чому багато з хорошими знижками, а з осені готуються отримувати прибуток. Тож кожен рік ціни ростуть з початку осені і до Нового року, і тільки потім торговці влаштовують собі відпочинок, "піднявши" непоганий заробіток в кінці року. А сказати вони вам можуть що завгодно, але зазвичай посилаються як раз на розмитнення", - сказав А. Охріменко, президент Українського аналітичного центру.
   Що стосується техніки, то експерти не прогнозують зміни цін на неї.
   "Я не бачу причин для особливих коливань цін. Хіба що, як звичайно, на ті моделі, які вже застаріли, будуть робити знижки, але це стандартна ситуація", - говорить експерт Олександр Жолудь, аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Восени подорожчають одяг та взуття - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика