Конференція освітян

Печать
PDF
 osvita   Сьогодні у Центрі культури та мистецтв НТУ України «КПІ» відбулася традиційна серпнева конференція керівників закладів та установ освіти, педагогічних працівників Київської області
   Розпочався захід із приємної події: урочистого вручення головам районних державних адміністрацій ключів від шкільних автобусів. Відтак 35 шкільних автобусів скоротять шлях учнів до знань. Всього за два останні роки у міста  і села Київщини роз'їхалося 92 шrільні автобуси.
   У фойє працювала обласна педагогічна виставка «Освіта Київщини», на якій представлено здобутки закладів освіти і педагогів області. На виставці представляв свої творчі напрацювання колектив Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. Видавництва України презентували новинки науково-методичної та фахової літератури.
   Перед початком конференції для педагогічної громадськості в залі демонструвався відеофільм із добіркою найвагоміших освітянських подій 2011/2012 навчального року.       Тема цьогорічної конференції – "Освіта Київщини – це якість і доступність" – концентрується навколо ключового питання освіти в державі. 
   Традиційним для такого зібрання є відзначення основних здобутків освіти Київщини, визначення особливостей освітнього розвитку регіону та аналіз наявних проблем. 
   До присутніх у залі педагогів звернувся голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк та голова Київської обласної ради А. Присяжнюк, який наголосив на важливій ролі вчителя у формуванні всебічно освіченої людини.
   В роботі серпневої конференції  педагогічних працівників Київської області взяв участь міністр освіти і науки, молоді і спорту Дмитро Табачник
   У рамках проведення конференції відбулося нагородження переможців обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2012». З вітаннями до учасників зібрання звернулися вихованці навчальних закладів Київщини.

Джерело: Прес-служба Київської обласної ради
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Конференція освітян - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика