Фізкультура без оцінок

Печать
PDF
tabachnyk217   З нового навчального року, який розпочнеться 1 вересня, із фізкультури більше не будуть ставити оцінки, а буде діяти нова система заліків, повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.
   "Той, хто ходить на заняття в секції постійно, у того буде залік", - додав чиновник. Зокрема, замість звичних оцінок учням будуть ставити залік або незалік із фізкультури, а тим, хто буде відвідувати спортивні секції, такий залік буде ставитися автоматично.
   У той же час, таку методику оцінювання в Міністерстві ще мають намір обговорювати сьогодні, 28 серпня. 
   Нагадаємо, що у лютому 2011 року Табачник вже виступав за скасування оцінювання уроків фізкультури в школах.
   Табачник уже відзвітував, що станом на 27 серпня всі школи повністю забезпечені підручниками.
  "У цьому році держзамовлення розраховане на 4,5 млн підручників для 1 класу і додрукування підручників - на 2 млн примірників для 11-х класів. Всі підручники віддруковані і доставлені", - зауважив він. При цьому середня ціна підручника - 12 грн 80 коп.
   Як повідомлялося 5 січня, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту знизило нормативи з фізкультури для школярів 5-10 класів.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Фізкультура без оцінок - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика