Прогулянка Межигір'ям

Печать
PDF
 chornovil  Журналістка і кандидат у народні депутати Тетяна Чорновіл, яка  у День незалежності проникла в резиденцію «Межигір’я», називала свою акцію політичною. "Це було суто політична акція, яка полягала в тому, що після підписання Януковичем мовного закону це стало для мене останнею краплею для визначення, ким він є – а він є ворогом України. Я хотіла продемонструвати всім людям, що ми скочуємося до диктатури на найближчі 20 років. І моя акція мала показати, що паркани – це ніщо. Жоден паркан не може захистити ворогів України від обуреного народу, від їх мирних акцій, якщо людей прийде багато. Якщо це змогла зробити одна людина, то людське море ніщо не зупинить", - сказала Тетяна Чорновіл.
   Журналіст Тетяна Чорновіл проникла всередину "Межигір"я" та відзняла дебаркадер Януковича, після чого з нею зник зв"язок. 
   О 12:55 Тетяна Чорновіл попередила, що має намір проникнути до Януковича. "Головний меседж "парканами не відгородишся, якщо проникне один – проникнуть і сто тисяч", - цитує її Пашаєв (журналіст Осан Пашаєв). Далі, пише Пашаєв, о 14:00 Тетяна повідомила, що без перешкод потрапила всередину "Межигір"я". О 15:50 Чорновіл попередила Пашаєва, що "охорона Януковича не врятувала його гніздо з дебаркадером". "Тетяна все зафільмувала", - повідомив він. О 16:54, пише журналіст, зв'язок з Тетяною обірвався.
   Станом на 17:15 "Українська правда" також намагалася додзвонитися до Чорновіл, однак оператор повідомляє, що зв"язок з нею неможливий.
  Як відомо, резиденцію Януковича "Межигір"я" патрулює приватна озброєна охорона, офіційно оформлена як "громадське формування "Делліт". Юридично "Межигір"я" належить підставній фірмі "Танталіт", а офіційно об"єкт називається "Культурно-оздоровчий центр".
   Журналіст Тетяна Чорновіл через три години після затримання на території "Межигір'я" вийшла на зв'язок. Близько 19 години кореспондент "Української правди" побачив, як Чорновіл була доставлена в супроводі співробітників міліції на службовий вхід "Межигір'я". Вона повідомила, що це зроблено для проведення слідчого експерименту стосовно її проникнення на територію "Межигір'я". За словами Чорновіл, вона вільно зайшла на територію резиденції та відзняла ряд об’єктів, розташованих всередині, після чого була затримана працівниками охорони, які вилучили в неї телефон та видалили відзняті кадри.
   Але, за словами Чорновіл, вона встигла надіслати інтернетом певну кількість знімків, зроблених всередині. За словами працівників міліції, Чорновіл не є затриманою, а на слідчий експеримент щодо потрапляння на територію "Межигір'я" вона погодилася добровільно.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Прогулянка Межигір'ям - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика