Януковича підтримують тільки 13% українців

Печать
PDF
2248   Кількість громадян, що підтримують президента Віктора Януковича, знизилася в три рази. Зараз главу держави повністю підтримують тільки 13% українців (у травні 2010 року було майже 40%).
   Про це свідчить опитування, проведене соціологічною службою Центру Разумкова разом з Фондом "Демократичні ініціативи", повідомляє ZN.UA.  Не підтримують Януковича 47% (у травні 2010 – 23%). 

    Ще гірша ситуація з парламентом і урядом. Повністю підтримують діяльність першого — 4%, другого — 7%; не підтримують — 54 і 48% відповідно. Крім того, 65% громадян країни упевнені, що всі галузі влади залежні, а незалежний ні від кого й ні від чого тільки президент.
   Бачать Януковича залежним від законодавчої влади тільки 9%; від виконавчої або судової — по 4%.
На думку більшості або відносної більшості громадян, усі галузі влади залежать від президента: і уряд (63%), і парламент (52%), і судова влада (42%).
   У тому, що суд в Україні незалежний, як це має бути, упевнені тільки 23% громадян. 14% вважають суд залежним від виконавчої влади, 13% — від парламенту. 72% громадян не почуваються господарями своєї держави, водночас почувають себе такими тільки 17%. На Заході й у Центрі, незважаючи ні на що, господарями почуваються або хочуть так почуватися по 22% жителів, на Півдні — тільки 14%, на Сході — 11%.
   Більшість (59%) громадян країни не бачать сьогодні в ній своєї соціальної перспективи, бачать — 30%.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# мурка 04.09.2012 16:42
Да в тюрму нужно бандитов садить страна скоро голой попой светить будет. а пенсионеры с голоду умирать. а молодёж наркоманами и бандитами разве такого мы хотим для наших детей.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Януковича підтримують тільки 13% українців - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика