З ліцензій на телерадіомовлення вилучена графа про мову

Печать
PDF
 telcif  Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення затвердила нові зразки заяв про видачу (продовження), переоформлення та видачу дубліката ліцензій на мовлення.
   Як повідомили у прес-службі Нацради, відповідний наказ підписав голова регуляторного органу Володимир Манжосов, 20 серпня.
   Зокрема, із зразків заяв вилучено графу «Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (%)».
   У повідомленні пояснюється, що документи було підготовлено у зв’язку із набранням чинності Законом України «Про засади державної мовної політики», а також зважаючи на неодноразові звернення суб’єктів господарювання.
  У контексті прийнятого рішення представників Нацради в областях, містах Києві та Севастополі зобов’язано довести до відома керівників телерадіоорганізацій інформацію про можливість переоформлення ліцензій на мовлення.
   Водночас, деякі експерти не виключають поступового зникнення української мови з українського теле- і радіоефіру через запровадження норм Закону «Про засади державної мовної політики».

Джерело: УНІАН
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - З ліцензій на телерадіомовлення вилучена графа про мову - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика