Англійська мова - регіональна для Києва

Печать
PDF
 movaangl  Народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов заявив про намір запропонувати англійську мову у якості регіональної для Києва, заявив він в ефірі каналу ТВi, пише Українська Правда.
   "Я вважаю, що це можна розглядати як експеримент, і я особисто підтримаю цю ініціативу. Тому що якщо ми бажаємо нашим дітям надати перевагу в знанні кількох іноземних мов, ми повинні це робити...", - зазначив політик.
   За його словами, після того, як він пройде у нове скликання парламенту, він відразу почне боротися на підтримку української мови.
"Ми повинні дати преференції україномовним виданням, додаткові пільги, дати можливість громадянам України, навіть якщо вони у меншості, не говорячи про те, що вони у більшості, доступ до ЗМІ... Я вважаю, що чиновники будь-якого рангу на всіх державних посадах повинні складати іспит на знання державної мови і регіональної, якщо вона є", - цитує його слова УП.
   Як повідомлялося, 20 серпня, Центральна виборча комісія друкуватиме виборчі бюлетені на майбутні вибори до Верховної Ради лише українською мовою.
   Нагадаємо, за останній тиждень російська мова була визнана регіональною у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Одеській, Херсонській областях і містах Ізмаїл, Одеса, Севастополь і Харків.
 
Джерело: Korrespondent.net
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Англійська мова - регіональна для Києва - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика