Вибори 2012

Печать
PDF
verxovnarada    На участь у парламентських виборах-2012 претендують 89 політичних партій, з них 22 партії висувають своїх кандидатів у депутати за партійними виборчими списками в багатомандатному загальнодержавному окрузі, а 65 партій - в одномандатних виборчих округах. 
    Станом на 17.08.2012 загальна кількість зареєстрованих кандидатів у партійних списках становить 2137 осіб.
Найбільша кількість депутатів-мажоритарників зареєстрована в одномандатному окрузі № 212 (м. Київ, Дарницький район) - 34 претенденти на депутатський мандат. У цьому окрузі (загальна кількість виборців - 169 650 громадян) буде працювати 81 виборча дільниця.
   В одномандатному окрузі № 95, в який входять місто Ірпінь та частина Києво-Святошинського району наразі зареєстровано 30 кандидатів у депутати. Загальна кількість виборців - 158 523 громадян. Буде працювати 89 виборчих дільниць. 
Реєстрація кандидатів у депутати закінчується 18.08.12.
 
Інформацію щодо територіального розташування всіх виборчих дільниць Ірпеня ви може знайти на сайті Центральної виборчої комісії.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Вибори 2012 - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика