Скандальний білборд

Печать
PDF
  cat  Автором білборда, що став хітом Інтернету, на якому зображена бабуся з котом «Взнала, що внук голосував за «регіони» - переписала хату на кота», називають екс-главу скандальної Єлизаветівської сільради - Максима Голосного.
   Губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул вимагав зняти білборд з рекламою одного з інтернет-видань Дніпродзержинська. "Як повідомили з достовірних джерел, власникам Дніпродзержинського білборда дзвонив губернатор і в категоричній формі вимагав "розібратися із цим неподобством", - пише видання.   Про це пише Дніпродзержинськ ONLINE з посиланням на власні джерела. 
        Видання підкреслює, що "банер не порушує нічиїх прав й не ображає чиєїсь гідності, і вже тим більше - не суперечить чинному законодавству".
dndz5-512x768"Цікаво, чому представники "Партії регіонів" сприймають ці повідомлення на свій рахунок? Напевно, немає диму без вогню", - припустили автори сайту.
     За словами Максима Голосного, його адвокат більше місяця не може прояснити підстав для оголошення Голосного в розшук: у доступі до документів відмовляють, оскаржити постанову немає можливості. "Приклад із нашим білбордом показовий. Ви подивіться, у Партії Регіонів - сотні площин тільки в нашому місті, з яких вона віщає про стабільність та благополуччя, які «настали в країні». У нас - всього ОДИН, з якого ми хоч і з гумором, але говоримо правду. І за нього вже постраждали і потрапили в небезпеку життя кількох людей! Подивіться, яка реакція на єдиний банер - негайно зірвати, заклеїти, залякати! ", - сказав автор скандального біл-борда.
   Максим Голосной прокоментував цю ситуацію так: "Перш за все хочу сказати, що директора РА «АПЕЛЬСИН» Наталю (власницю білборда) після вчорашнього телефонної розмови з високопоставленим чиновником забрали в реанімацію. З учорашнього дня вона офіційно на лікарняному - мені дуже шкода, що так сталося. Але це реалії, які сьогодні мають місце: для цієї влади немає моральних принципів, немає закону - вбивай, каліч, залякуй, але досягай своєї мети. 2 тижні тому вбили людину, яку я дуже поважав, - відомого дніпропетровського еколога Володимира Гончаренка. Він теж мав необережність говорити правду, бути занадто публічним і принциповим, і перейшов дорогу бізнес-інтересам криворізького клану. Не виключені замахи і на мене чи моїх колег - доводиться бути напоготові ", - заявив Голосной.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# даля 16.08.2012 18:21
шось схоже було і в Києві!!
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/nadunin2/a73746
Цитировать
 
 
# аррррррррррр 16.08.2012 10:34
http://golosnoy.com.ua/2012/%D0%BB%D1%83%D1%87%D1%88%D0%B8%D0%B5-%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BE%D0%BF%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BE/
Цитировать
 
 
# аррррррррррр 16.08.2012 10:28
ШУКАЮТЬ БАБУ І КОТА

Я рву від сміху живота -
Шукають бабу і кота,
Ще й обіцяють: як знайдуть -
Обом їм яйця відірвуть.

Зірвався в люті той боєць,
Що люд боїться і яєць,
І злить усіх до сказу морд
Про бабу і кота бігборд.

З ума зійшли ті темні люди,
Лиш сміх лунає звідусюди,
Якби щось знали про природу,
Таку б не мали нагороду.

Якби навчались-знали б світ,
Що є ще і жіночий рід,
Не має самка тих яєць,
Для них існує лиш самець.

У данім разі кіт і баба -
Лиш для невігласів і зваба,
Того дивись із переляку
На борді вгледять ще й собаку.

Якби подумали хоч трішки,
Там на плакаті – жінка й кішка,
Сміються з людом в очі владі,
А ті придурки – все в засаді…
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Скандальний білборд - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика