Патріарх Філарет нагородив церковними орденами керівництво прокуратури Київщини

Печать
PDF
fikaret17-12-26-1514311319У вівторок, 26 грудня, в синодальній залі Київської Патріархії Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся із прокурором Київської області, першим заступником прокурора області та заступниками. У зустрічі також взяли участь Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній та заслужений журналіст України Юрій Дорошенко.

Святійший Патріарх Філарет високо оцінив діяльність представників прокуратури загалом і Київської області зокрема, та зазначив, що і Церква, і прокуратура борються зі спільним ворогом – злом.

Митрополит Епіфаній у розмові торкнувся питання захисту законності, боротьби з корупцією та захисту прав і свобод людини й віруючих на території Київської області та зауважив, що останніми роками ситуація значно покращилася і тут також заслуга прокуратури.

За заслуги перед Українською Православною Церквою, значний внесок в утвердження справедливості та законності в Україні, відстоюванні прав і свобод людини та громадян Святійший Владика нагородив прокурора Київської області, державного радника юстиції З класу Чібісова Дмитра Олеговича Орденом святого князя Володимира Великого III ступеня; першого заступника прокурора Київської області, старшого радника юстиції Грабця Ігора Несторовича Орденом святого архістратига Михаїла; заступника прокурора Київської області, старшого радника юстиції Бендика Ярослава Миколайовича Орденом святого архістратига Михаїла; Заступника прокурора Київської області, старшого радника юстиції Мілевського Андрія Петровича Орденом святого архістратига Михаїла.

Після нагородження Предстоятель Київського Патріархату наголосив на важливості діяльності Прокуратури й порівняв їхню владу із мечем про що й говорив апостол Павло в Посланні до римлян. "Прокуратура має велике значення – це меч, про який говорить апостол Павло, що влада не даремно носить меч. Хочеш не боятися влади, то роби добро, а якщо ти робиш зло, – бійся, бо вона носить меч, меч означає покарання" – сказав Патріарх Філарет.

У свою чергу прокурор Київської області Дмитро Чібісов наголосив, що церква захищає людей духовно, а органи прокуратури в площині Закону.

Прес-служба прокуратури Київської області
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Патріарх Філарет нагородив церковними орденами керівництво прокуратури Київщини - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика