Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю інформує

Печать
PDF
427-ad26e598fbfa0e465fb21517c3d271c810 червня 2017 року набрав чинності Закон України №1817-VIII, який істотно змінює підхід до отримання дозвільних документів для будівництва та, власне, самого будівництва.

Відтепер, будівництво об’єктів середнього і значного класу наслідків здійснюватиметься виключно за дозвільною системою. Оформлення дозволу – це процедура, під час якої забудовник подає в орган державного архітектурно-будівельного контролю оригінали необхідних документів (проект, ліцензії, експертний звіт тощо).

Таким чином великі житлові комплекси, багатоповерхові будинки, соціальні об’єкти, торговельно-розважальні комплекси, офісні будівлі будуть зводитись виключно за наявності повного пакету дозвільної документації, що включає в себе документи, які підтверджують право власності або користування земельною ділянкою, її цільове призначення, проектну документацію, висновок експертизи, тощо.

Відтепер, при проведенні перевірки посадові особи перевірятимуть наявність ліцензії у генеральних підрядників та субпідрядників, які надають їм право здійснювати господарську діяльність у сфері будівництва на об’єктах, що за класом наслідків належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, експертні звіти проекту будівництва, виконавчу документацію та інші документи.

Одночасно, під час розгляду питання прийняття об’єктів в експлуатацію об’єктів, що за класом наслідків належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, орган державного архітектурно-будівельного контролю має право оглядати об’єкт із здійсненням фото- та відеофіксації, відбирати зразки продукції, призначати експертизу, одержувати проектну та виконавчу документацію, визначені державними будівельними нормами, стандартами та правилами, отримувати матеріали, відомості, довідки, пояснення з питань, що виникають під час огляду об’єкта та залучати у разі потреби установи, організації, державні органи.

Також необхідно зазначити, що істотно зростуть штрафи за порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю неухильно буде контролювати наявність усіх документів, необхідних для отримання дозволу та відповідність такої документації вимогам містобудівного законодавства, державних будівельних норм, стандартів та правил для того, щоб захистити права та інтереси громадян.

Тому, просимо усіх забудовників переглянути свою містобудівну документацію та привести її у відповідність до вимог чинного законодавства.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю інформує - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика