Порошенко на гачку іноземних спецслужб – Гриценко

Печать
PDF
foto5 1Те, що Порошенко на гачку іноземних спецслужб - це проблема для нас з вами. Тому що такому президентові не дозволять приймати важливі та необхідні для України рішення тоді, коли є протиріччя інтересів.

Про це в ефірі телеканалу «24» сказав лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, коментуючи заяву біглого українського депутата Олександра Онищенка щодо його передачі американським спецслужбам записів та інших матеріалів, що компрометують президента України.

«У Порошенка в 2014 році був шанс увійти в історію, але вже очевидно, що він туди просто вляпався. Онищенко передав ці документи в Міністерство юстиції і агентам Міністерства внутрішньої безпеки США. Я не виключаю, що він ці матеріали передав і росіянам. Те, що президент на гачку іноземних спецслужб - це проблема для нас з вами. Тому що такому президентові не дозволять приймати важливі і необхідні для України рішення тоді, коли є протиріччя інтересів», - відзначив екс-міністр оборони.

На думку політика, президента Порошенка може спіткати доля Павла Лазаренка, який був засуджений в США за корупційні злочини: «Онищенко сказав, що використовувалися гроші не тільки з бюджету, а й гроші МВФ. Це означає одне: якщо це буде доведено, то після завершення президентської каденції Порошенко не зможе нікуди втекти, крім Ліпецька та Ізраїлю. Його знайдуть. Бо коли доходить до злочинів, що торкаються території та інтересів США, це дуже серйозно. За помилки, злочинні дії президентів, на жаль, розраховується потім вся країна. І тут під загрозою інтереси країни».

Джерело: Громадянська позиція
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Порошенко на гачку іноземних спецслужб – Гриценко - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика