Україні потрібна повністю контрактна армія - Гриценко

Печать
PDF
7217 lЛідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко переконаний, що стратегічно Україні потрібна контрактна армія, і те, що президент Порошенко зберіг призовників - неправильне рішення. 

За словами Гриценка, Україна ще в 2010 році могла повністю перейти на контрактну армію: "Це вже не секрет, що коли Ющенко йшов на вибори в 2004 році, саме я тоді наполіг і було вписано до його програми "10 кроків на зустріч людям" пункт, щоб до 2010 року армія була повністю добровільно-контрактна, тобто скасувати військовий примусовий призов. Якби я не був звільнений у 2007 році, до 2010 року ми б це завершили. Стратегічно контрактна армія потрібна, я залишаюсь на цих позиціях. Президент Порошенко прийняв інше рішення, він зберіг призовників. Я вважаю це неправильним, але він має право на прийняття таких рішень, він - Верховний головнокомандувач, а не я зараз".

Екс-міністр оборони наголосив на необхідності формування професії солдата: "Треба визнати, що солдат - це професія. От якщо ми візьмемо 100 юнаків, з них не вийде 100 класних журналістів або хірургів. А чому хтось думає, що з них можна зробити 100 класних солдат? Хтось боїться пострілів, хтось боїться крові, хтось не може брати відповідальність за когось, хтось просто фізично слабкий. Контрактник вартує трьох-чотирьох (а то й більше, залежно від роду військ) непідготовлених айтішників, бухгалтерів чи представників будь-яких професій, кого набирають в ході примусової мобілізації. Тому стратегічно перехід на контрактну армію абсолютно правильний, більшість країн йдуть цим шляхом. Я думаю, що ми повернемось, очевидно вже не при цьому президентові, до питання повністю контрактної армії".

Джерело: Громадянська позиція
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Україні потрібна повністю контрактна армія - Гриценко - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика