Чому Гройсман видалив свою публікацію про Ірпінь?

Печать
PDF
ereree55555imagesПрем’єр-Міністр України Володимир Гройсман, який годину тому на своїй сторінці у Facebook поставив Ірпінь у приклад усій країні, – видалив свою публікацію. Пост встиг зібрати більше 250 вподобань і чимало поширювань.

А в коментарях відмітили, що переслідування міського очільника Ірпеня скоріш за все, таки безпідставні, оскільки сам Прем’єр-Міністр хвалить продуктивну роботу його команди.

gr 000000111
Кому завадила така похвала ірпінського місцевого самоврядування? Хто зацікавлений тільки у чорному піарі для Приірпіння? За чиїм дзвінком видалялася ця публікація? І чи може саме такий розвиток подій говорити саме про політичний віддінок розкрученої справи проти очільника Ірпеня? Про це можна тільки здогадуватися… Але, безперечно, такі обставини змушують задуматися, чому державні мужі не можуть визначитися з єдиною лінією ставлення до невеличкого містечка під Києвом, що так стрімко розвивається і насправді показує приклад всій Україні.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Чому Гройсман видалив свою публікацію про Ірпінь? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика