У неділю, 27 березня, Україна переходить на літній час

Печать
PDF
1457858688 vremyaЦими вихідними Україна перейде на літній час. У ніч з суботи, 26 березня, на неділю, 27 березня, о 3:00 за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед.

Переведення стрілок годинника відбудеться по всій країні, крім окупованого Росією Криму. У минулому році сепаратисти ухвалили рішення перевести український півострів на московський час.

В даний час режим переведення стрілок на літній час застосовується більш ніж в 110 країнах на всіх широтах від Канади до Австралії, і у всіх європейських державах. Вважається, що перехід на літній час дає економію електроенергії, а також викроює зайву годину для відпочинку в світлий час доби.

Деякі країни відмовилися від переходу на літній і зимовий час, в тому числі і ряд колишніх радянських республік. Сезонне переведення годинникової стрілки скасовано в ряді держав, серед яких Росія, Китай, Сінгапур, Естонія, Грузія, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан і Казахстан.

Відзначимо, що згідно з постановою Кабміну № 509 від 13.05.1996 року Про порядок обчислення часу на території України держава переходить на літній час щорічно в останню неділю березня.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - У неділю, 27 березня, Україна переходить на літній час - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика