У Київській області перевірять законність роботи газових заправок

Печать
PDF
im578x383-zapravka-gaz kiev24.uaКиївська обласна рада доручила обласній державній адміністрації перевірити діяльність АГЗС на предмет виконання норм і вимог чинного законодавства.

"На жаль, вже є сумні випадки, коли нехтування і невиконання вимог нормативних актів з пожежної безпеки та охорони праці при проектуванні, будівництві та експлуатації АЗС відняло життя людей, завдано непоправної шкоди екології цілих районів. Тому упорядкування діяльності АГЗС - надзвичайно важливе питання, що вимагає негайного реагування ", - заявив голова постійної комісії з питань екології, водних ресурсів, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Максим Запаскін.

Він підкреслив, що крім техногенної та екологічної небезпеки, яку представляють такі станції, більшість з них торгує або зовсім без касових апаратів, або з фіктивною видачею чека. З огляду на те, що сьогодні надходження від акцизного податку спрямовуються до місцевих бюджетів, вони недоотримують понад 30 мільйонів гривень щомісяця.

Як стверджують оператори ринку, обсяги реалізації газу у нелегальних станцій зростають через низьку ціну, в яку не включені податки. Законним заправкам на такому конкурентному ринку все складніше знижувати ціни.

За оцінками Асоціації "Об'єднання операторів ринку нафтопродуктів України", мережа нелегальних автозаправних пунктів становить близько 200 одиниць. Сьогодні 80% таких моноблоків розміщені з очевидними грубими порушеннями. Тобто газові модулі встановлюються де завгодно, без дотримання елементарних норм безпеки, що несе реальну загрозу життю і здоров'ю громадян.

За інформацією Департаменту благоустрою та збереження природного середовища Києва, в 2015-2016 роках у столиці було демонтовано 61 самовільно встановлену на території Києва АГЗС. Слід зазначити, що заходи протидії незаконним АГЗС не дали поки очікуваних результатів - через деякий час після демонтажу багато модулів повертаються на свої місця.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - У Київській області перевірять законність роботи газових заправок - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика