Суддя у справі ректора-втікача Мельника заявив про тиск і взяв самовідвід

Печать
PDF
11136b3d37e739afaca8d181cc0a1c82834Суддя Дмитро Кухленко, який слухає цивільний позов колишнього ректора податкового університету Петра Мельника про поновлення на посаді керівника вищого навчального закладу, взяв самовідвід. Про це в "Фейсбук" написав один з адвокатів Мельника Ігор Черезов.

- Сьогодні було призначено чергове засідання по даній справі. Воно почалося досить несподівано: суддя, який слухає трудовий спір про поновлення Мельника на посаді ректора, заявив, що на нього чиниться тиск з боку правоохоронних органів, народних депутатів, ЗМІ, про нього поширюються брехливі відомості і тому він заявляє самовідвід, - написав Черезов . 

На підтвердження своїх слів адвокат виклав у соцмережу рішення судді про самовідвід, де дійсно написав про тиск з боку народних депутатів, слідчих і ЗМІ.

 
melnik24140638
melnik2---24140639Нагадаємо, після дивного виправдувального вироку, який Кухленко виніс Мельнику в складі колегії, було відкрито уголвоное провадження за фактом можливого неправосудного рішення. Досудове розслідування проводить прокуратура Київської області.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Суддя у справі ректора-втікача Мельника заявив про тиск і взяв самовідвід - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика