Чайна фабрика у Гостомелі отримала більше 8 млн євро інвестицій

Печать
PDF
1441960930Один з провідних світових постачальників продуктів харчування і побутової хімії компанія Unilever інвестувала 8,3 млн євро в чайну фабрику в Гостомелі, яку має намір запустити в 2 половині 2016 року.

"Unilever дасть старт власній чайній фабриці в Гостомелі. Роботу над проектом Unilever веде з середини 2015 року, і на даний момент обсяг вкладень в чайну фабрику вже становить 8,3 млн євро", - сказано в повідомленні.

Наголошується, що це найбільший інвестпроект компанії з моменту виходу на український ринок.

Запуск нового виробництва запланований на друге півріччя 2016 року.

"Для Unilever Україна - один із пріоритетних ринків збуту в Східній Європі, і в розвиток бізнесу тут ми готові інвестувати", - зазначає керівник представництва Unilever в Україні Василь Бовділов.

Також повідомляється, що при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі створена спеціальна міжвідомча робоча група, що дозволяє британсько-голландському інвестору розраховувати на реалізацію проекту без зривів і зволікання.

Unilever є одним з провідних світових постачальників продуктів харчування, засобів для догляду за будинком та засобів особистої гігієни. Портфель продукції Unilever в Україні включає в себе бренди Calve, Knorr, "Бесіда", Brooke Bond і Lipton, "Чорний жемчуг", "Чиста лінія", "Бархатні ручки", "Сто рецептів краси", Clear, Dove, Timotei, Axe , Rexona, Cif, Domestos і Glorix та інші.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Чайна фабрика у Гостомелі отримала більше 8 млн євро інвестицій - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика