В Україні почала роботу нова лінія електропередач

Печать
PDF
a77d90df3ce73d67d122f9ddffdd1410Сьогодні в Україні почала роботу нова лінія електропередач Рівненська АЕС - підстанція Київська, що дозволить збільшити енергозабезпечення столиці та області. У церемонії запуску взяв участь президент України Петро Порошенко

"Сьогодні введено в експлуатацію лінію 750 кіловольт, яка з'єднує Рівненську АЕС і Київську підстанцію. Чому це так важливо? По-перше, тому що це збільшує енергетичну незалежність нашої держави. По-друге, збільшує енергетичну безпеку України. По-третє, робить роботу всього енергетичного комплексу України набагато більш ефективною і рентабельною ", - сказав Порошенко.

За його словами, таким чином в Україні збільшується частка споживання атомної енергії, виробництво якої є більш дешевим. "У 2014 році частка атомної енергетики становила не більше 48%. На сьогоднішній день за рахунок проведених Міністерством енергетики заходів частка атомної енергетики збільшена до 55%. Цей процес буде продовжуватися. Це дозволить нам мати більш конкурентоспроможний тариф за рахунок збільшення частки атомної енергетики, а також кардинально зменшити нашу залежність від імпорту енергетичного вугілля, і ми зможемо собі сьогодні дозволити значно більш зважену політику ", - сказав він.

Президент підкреслив, що наступним кроком стане поліпшення системи енергозабезпечення Києва та Київської області. "Вже зараз ми можемо сказати, що це унеможливлює віялові відключення Київської області, які у нас були в цей же час торік. Зараз ми значно підвищили надійність енергопостачання енергетичної системи України загалом, і Києва і Київської області зокрема", - сказав він.

За словами Порошенка, на реалізацію проекту були задіяні € 300 млн євро від західних донорів - Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку. За рахунок держбюджету Укренерго і Енергоатом профінансували проект на суму € 100 млн євро.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Україні почала роботу нова лінія електропередач - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика