СУД НЕ ПОБАЧИВ ЗЛОЧИНУ ІРПІНСЬКОГО ЗАБУДОВНИКА У ПЕРЕШКОДЖАННІ ЖУРНАЛІСТАМ

Печать
PDF
суд-ФемидаАпеляційний суд Київської області визнав невинним Ірпінського забудовника, який, на думку журналістів, грубо перешкоджав знімальній групі телеканалу СТБ 27 червня позаминулого року здійснювати зйомку і виконувати свої журналістські обов'язки.

Судді не бачать у діях забудовника складу злочину, тож рішення судів попередніх інстанцій залишили без змін. До уваги не взяли відеоматеріали, які є у вільному доступі в інтернеті.

Представниця Київської обласної прокуратури Наталія Стаховська зазначила: "Ми вважаємо, що дане рішення є незаконним. Ми будемо його оскаржувати до Вищого спеціалізованого суду. Ми вважаємо, що дійсно у діях виправданої особи є склад кримінального правопорушення щодо перешкоджання журналістській діяльності".

Потерпіла журналістка Ірина Драбок теж не втрачає волі до боротьби: "Ми будемо йти, безумовно, до кінця, тому що справа у тому, що є люди, які не розуміють про те, що журналістів не можна бити, не можна відбирати у них техніку, перешкоджати їхній професійній діяльності. Тому ми маємо всі відстоювати свої права".

Нагадаємо, знімальна група телеканалу СТБ влітку 2013 року фільмувала вирубування лісів в Ірпені на Київщині. Керівник фірми-забудовника Олександр Табалюк тоді перешкоджав журналістам, штовхав оператора та пошкодив техніку.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - СУД НЕ ПОБАЧИВ ЗЛОЧИНУ ІРПІНСЬКОГО ЗАБУДОВНИКА У ПЕРЕШКОДЖАННІ ЖУРНАЛІСТАМ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика