Депутатів Ірпінської міськради Місяця і Власюк виключено з лав партії «УДАР»

Печать
PDF
udarДепутатів Ірпінської міської ради Ярослава Місяця і Марину Власюк виключили із лав партії «УДАР». Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Ради Київської обласної організації «УДАРу».
 
Причиною виключення з партії депутатів Ірпінської міськради стало систематичне порушення ними обов’язків членів партії та норм партійного статуту, лобіювання на місцевому рівні особистих питань, що йшли врозріз з інтересами громади і, як наслідок, завдали репутаційних та іміджевих втрат партії «УДАР» у місті Ірпінь та Київській області загалом.

Крім цього, члени Ради Київського обласного «УДАРу» визнали незадовільною роботу Ірпінської міської організації партії протягом 2012-2013 років. У зв’язку з тим, що виключена з партії Марина Власюк очолювала Ірпінську міську організацію «УДАРу» і Раду місцевого партійного осередку, ці керівні органи також припинили свої повноваження.

На засіданні Ради Київської обласної організації партії «УДАР» було вирішено створити комісію із числа членів Ради, яка здійснить переоблік членів партії Ірпінської міської організації і тимчасово виконуватиме функції виконавчого комітету міського партійного осередку. До складу комісії увійшли депутати Київської обласної ради Мирослава Смірнова і Дмитро Крейнін, а також член Ради Київського обласного «УДАРу» Сергій Заплатніков.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Депутатів Ірпінської міськради Місяця і Власюк виключено з лав партії «УДАР» - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика