У Харкові зникають голови, а в Ірпені – трупи…

Печать
PDF

irpin1988Одне за одним йдуть повідомлення про надзвичайні події в Україні. Саме у день професійного свята – Дня працівників суду, в Харкові знищується служитель Феміди Володимир Трофімов та вся його сім’я з гостею, а голови загиблих кудись зникають. І це справляє враження про появу ще незвичного для України виду криміналу – тероризму. Бо важко повірити, що таке жахливе вбивство вчинили в гонитві за медальками чи орденами колекціонера, або ж через несправедливо призначені аліменти?

Щодо версій. Перша полягає в тому, що пошук зачіпок треба провести серед знайомих трагічно загиблого судді. Потім ретельно розглянути, які судові справи вів В.Трофімов, а також, які рішення він уже прийняв.

Якщо припускати терористичну версію, то слід усвідомлювати: це вид криміналу, що немає прямого мотиву до загиблих, тероризм – це залякування певного кола осіб чи суспільства в цілому. І тут існує небезпека того, що вітчизняні правоохоронні органи можуть знову вдатися до затримання перших-ліпших підозрюваних, а далі, як мовиться, залишиться справа за малим – вичавити у будь-який спосіб визнання «підозрюваних».

Але в Україні уже є немало випадків негативного досвіду, коли піднімаєтся всеукраїнська хвиля осуду, причому часто з ініціативи очільників країни, які дають завдання правоохоронцям будь-що, аби найшвидше виявити злочинців і покарати. До речі, президент уже сказав під час церемонії приведення до присяги суддів, уперше призначених на посаду: «Розкрити цей злочин є питанням честі для всіх правоохоронних органів».

Отут і може розпочатися безправ’я…

А в Ірпені 9 грудня десь після 23-00 зник студент Податкової академії, ректором якої є екс-депутат Петро Мельник. На жаль, на момент виходу сюжету в ТСН жодний слідчий не проявив інтересу до зниклого студента Олександра Мосійчука. Схоже, ніхто цим і досі не переймається, бо батько зниклого ще й досі не знає, хто саме веде слідство.

Через кілька днів після повідомлення ТСН, в якому міліція повідомила, що «Мухтарик» (кличка собаки) відмовився шукати слід студента, мовляв, великий сніг заважав. У свою чергу, журналісти намагалися дослідити, що ж робить міліція, окрім пошуку власне тіла: живого чи неживого? І тут виникає підозра, що тяганина з розслідуванням зниклого Олександра Мосійчука кимось інспірована, отже як мовиться у відомому постулаті римського права «комусь це вигідно»…

Інакше, як зрозуміти, що журналістам стало відомо від відповідальних людей міськради та Податкової кадемії про факт знаходження трупа з проломленою головою минулої неділі ввечері в одному з парків Ірпеня? Люди впевнено казали, що то і є труп того студента.

Отже питається: чи не забагато беруть на себе люди, які намагаються сховати від суспільства всі ці факти?

Версій може біти декілька. Одна з них: з Олександром Мосійчуком міг трапитися нещасний випадок – наші міста не достатньо безпечні – це ні для кого не новина. Будь-кого на дорозі може збити авто, тому часто страх покарання штовхає учасників ДТП на те, що вони намагаються приховати скоєне. Тому і вивезли тіло студента подалі від місця злочину…

Або міг трапитись якийсь конфлікт чи пограбування на нічній вулиці. Саме тому журналісти і кинулися до «швидкої» та лікарні. Адже людина без документів та без свідомості могла там лежати й досі. Але, як нам повідомили в місцевій лікарні та на станції  швидкої допомоги, ніхто нікого не шукав і до них не звертався. Тоді напрошується один висновок: міліція знає що трапилося, але не хоче повідомляти.

Інша версія, якої притримуються родичі: хлопця пограбували та відвезли Бог знає куди. Тому саме цю версію вигідно підтримувати міліції. І немовби на замовлення батьки Олександра Мосійчука щодня отримують повідомлення, мовляв, хтось і десь бачив їхнього сина. Звичайно батькам не хочеться думати, що Саша загинув. Їм віриться в інше: що хлопець пограбований і без грошей не може доїхати та зателефонувати…

Що характерно, очевидно, міліція притримується цієї ж версії, тому готова шукати людину хоч на Місяці, аби тільки не досліджувати конкретну кримінальну подію в Ірпені.

Про зниклого студента вже надрукували безліч повідомлень різні сайти в Інтернеті, а на першій сторінці Податкової академії ви нічого не знайдете про зниклого студента цього вузу.

Хоча з іншого боку, навіщо воно потрібно Петру Мельнику, ректору НДПА України? Хіба що недоречна пляма на мундирі податкового генерала…

Власне, складається враження, що єдине, чим переймається Петро Мельник, так це турботою про всі плями на своєму мундирі. Нехай це залишиться на його сумлінні.

Схоже, вчорашня «всесильність» в даному регіоні нардепа Петра Мельника за інерцією все ще заважає ірпінським правоохоронцям працювати в правовому руслі. Тому закликаємо прийти їх до тями і нагадаємо, що вплив пана Мельника сьогодні не є абсолютною. Прокуратурі й міліції треба вчитися жити без ЙОГО дозволу.

Люди чекали настання кінця світу, але прогледіли те, що в Україні вже давно настав кінець здорового глузду…

Джерело: n-v.com.ua

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# живу тут 25.12.2012 11:35
:-* а какая тема вопроса? человек найден? что-то не пойму... статья так себе..и какая может быть чушь, если это перепост?))) и что такое "джинса"? жаргончик пошел?)))
Цитировать
 
 
# Пирания 24.12.2012 13:30
http://asta.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1691:2012-12-11-13-48-49&catid=69:2012-04-03-05-41-27
Прежде, чем нести чушь, изучите тему вопроса! Информация размещена на сайте еще 11.12.12. Журналистика должна быть ОБЪЕКТИВНОЙ, а иначе это ДЖИНСА!
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - У Харкові зникають голови, а в Ірпені – трупи… - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика