Ціни на хліб не зміняться

Печать
PDF
kchlibНа Київщині ціни на борошно і хліб залишаються стабільними. Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку. На відміну від столичної цінової політики на хліб, в області вартість на основний продукт харчування українців залишається стабільною. 
 
Зокрема, ціна на борошно у виробників КП "Білоцерківський – Хлібопродукт" на вищий гатунок сьогодні становить 3,2 грн/кг; ЗАТ "Васильків – Хлібопродукт" на вищий гатунок - 3,0 грн/кг, І гатунку по 2,74 грн/кг. ТОВ "Перший столичний хлібозавод", що у с. Нові Петрівці Вишгородського району утримує закупівельну ціну на вищий гатунок - 3,05 грн/кг, на І гатунок - 2, 75 грн/кг; ІІ гатунок - 2,45 грн/кг. 

Нагадаємо, нещодавно на Київщині запрацював новий хлібопекарський комплекс у Васильківському районі. За ініціативи обласного керівництва з інвесторами даного підприємства був підписаний відповідний меморандум про співпрацю на утримання цін на соціальні сорти хліба упродовж наступних п'яти років на нинішньому рівні. 
 
Сьогодні ряд пекарень закладає у вартість свого хліба до 40 відсотків адміністративних витрат. На цьому ж підприємстві адмінвитрати складають менше 8 відсотків, що є найнижчим показником в Україні. Тобто, в кінцевому підсумку є можливість гарантувати людям стабільність цін на соціальні сорти хлібобулочних виробів - продукт харчування першої необхідності.

Джерело: kyivobl.mns.gov.ua
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Ольга М. 04.12.2012 13:26
Резкого повышение не будет! Цены ползут ежемесячно! Эта статья, так называемая лапша на уши. В Киеве уже стоимость хлеба, за последние три месяца(октябрь, ноябрь, декабрь) увеличилась, например за батон в "Кишене" (Нива,в/с,500г) с 3,31грн. до 3, 63грн. Притом в июле цена была вообще 1,85грн.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ціни на хліб не зміняться - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика