Прокуратура розслідує забруднення каналізаційної системи

Печать
PDF
kanalizacijaУ Києві прокуратура Святошинського району звернулася до ПАТ "АК "Київводоканал" із проханням надати для розслідування документи, що засвідчують факти незаконного скиду сміття а каналізаційну систему району, повідомляє прес-служба "Київводоканалу". "Київводоканал" вкрай стурбований катастрофічною ситуацією, що склалася у Святошинському районі із засміченням каналізаційних колекторів побутовим сміттям. Під загрозою зупинка КНС "Ново-Святошинська", що призведе до екологічної катастрофи через вилив стоків до річки Нивки та рибставків з подальшим потраплянням нечистот у річку Ірпінь та у Дніпро вище водозабору Дніпровської водопровідної станції, що подає питну воду на правий берег Києва", - наголошено у повідомленні.
 
Повідомляється, що останні три тижні жовтня фахівці "Київводоканалу" спостерігали значне збільшення кількості засмічень каналізаційних колекторів на території третього району експлуатації каналізаційних мереж, що обслуговує Святошинський, частину Шевченківського та Солом'янський районів Києва: "Якщо раніше тут бригади щодня здійснювали від 6 до 13 виїздів на ліквідацію засмічення, то за останній місяць - від 30 до 40 виїздів щоденно", - йдеться у повідомленні.
 
Наразі в цій частині міста проходять ретельні перевірки, результати яких будуть передані до відповідних органів.

Джерело: greenparty.ua
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Прокуратура розслідує забруднення каналізаційної системи - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика