Новій трасі - новий транспорт!

Печать
PDF
elektrobusУже в наступному році по новій дорозі на Ірпінь може почати курсувати електробус. Київська влада переконує: абсолютно новий вид транспорту буде безпечніший, комфортніший і дешевший. Про це в прямому ефірі програми «Столиця» на каналі «Київ» повідомив Євген Водовозов - начальник Головного управління транспорту та зв'язку. Зараз над питанням реалізації електробуса працюють профільні підрозділи КМДА.

«Ми над цим питанням працюємо. Ми розглядаємо два варіанти використання або тролейбусної лінії, або зовсім нового виду транспорту, це електробус. Зараз обраховує економічну частину цього. Власне, це той же тролейбус, тільки в нього немає контактної мережі, він працює на електричній тязі. Думаю, що в наступному році це буде однозначно реалізовано або в тому, чи в іншому вигляді. Це буде великий, сучасний транспорт, який сполучатиме Київ-Ірпінь, який буде точно дешевший і комфортніший, безпечніший для людей, ніж те, що у них є зараз», - зазначив він.
 
«Хороша дорога, гарний напрямок, можна використовувати сучасний транспорт європейського рівня. Не переставити туди старі тролейбуси, а нормальний, новий рухомий склад. І точно в 2013 році ми будемо реалізовувати такий проект», - додав Євген Водовозов.

Джерело: www.kreschatic.kiev.ua
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Новій трасі - новий транспорт! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика