Річка Ірпінь може постраждати від виливу каналізації

Печать
PDF
1307819334 foto9У Святошинському районі столиці склалася катастрофічна ситуація з засміченням каналізаційних колекторів побутовим сміттям.  Про це повідомляє прес-служба "Київводоканалу". 
 
"Каналізаційні колектори у Святошинському районі Києва перетворились на сміттєзвалища. Під загрозою зупинка каналізаційної насосної станції "Ново-Святошинська" та можлива екологічна катастрофа через вилив стоків до річки Нивки та рибних ставків", - повідомили у прес-службі. 
 
У "Київводоканалі" наголосили, якщо це станеться – нечистоти потраплять у річку Ірпінь та Дніпро вище водозабору Дніпровської водопровідної станції, що подає питну воду на правий берег Києва.

"Зупинка роботи станції більше ніж на 23 хвилини може спричинити вилив значних об’ємів стоків на поверхню та потрапляння їх до водойм", - пояснили у прес-службі. Водоканал упродовж місяця відслідковував, звідки надходить сміття, що спричиняє засмічення насосних агрегатів. 
 
"Для цього на підвідних до станції колекторах у різних напрямках Святошинського району були встановлені спеціальні пастки. Аварійні бригади здійснюють їх прочистку близько 40 разів на день", - відзначили у Київводоканалі.

Джерело: Українська правда
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Річка Ірпінь може постраждати від виливу каналізації - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика