"Помста за розкол країни" проти Петра Мельника

Печать
PDF
35550652Учаники руху “Помста за розкол країни”  здійснили масовий виїзд до передмість Києва, де балотується Петро Мельник.
 
Активісти всеукраїнської кампанії поширили 20 тисяч листівок та закликали людей голосувати за будь-якого кандидата, окрім Петра Мельника.
 
Петро Мельник прославився ще у 2004-му році, коли в стінах свого університету агітував студентів голосувати за В. Януковича, прозоро натякаючи, що буде тим, хто не проголосує.

За останній час прояви унікальності цього генерала-полковника податкової міліції, який жодного дня у податковій міліції не працював, почастішали.
 
На виборах мера Обухова 18 березня 2012 року Петро Мельник силою намагався винести з виборчої дільниці народного депутата Ірину Геращенко, яку до тями довелось потім приводити міжнародним спостерігачам. Все це супроводжувалось принизливими для всіх жінок висловлюваннями, а Мельник заслужив прізвисько “шанувальник жінок” та поплатився кількома зіпсутими бігбордами, з яких вітав жінок із 8 березня (бігборди стояли і після цього дня).
 
Під час нинішньої виборчої кампанії Петро Мельник примушував студентів та їх родини прописуватись в Ірпені, аби вони проголосували за нього, через що кількість виборців в окрузі раптово зросла на 976 осіб.
 
Насамперед активісти навідались до Ірпеня, де вплив родини Мельників просто тотальний. Першим заступником міського голови є син Петра Мельника Максим, який отримав цю посаду у віці 22 років. Рідна сестра депутата-ректора Олена Мельник є головою земельної комісії Ірпінської міської ради. А племінниця Петра Мельника Тетяна Мацелик є головою комісії з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності і правопорядку Ірпінської міськради. Її чоловік — Михайло Мацелик — був довгий час заступником мера Скаржинського.
 
Окрім Ірпеня активісти “Помсти за розкол країни” поширили листівки також у селищах міського типу Коцюбинське і Гостомель, які також підпорядковуються Ірпінські міськраді, маючи при цьому свої селищні ради.
 bigbord2
Загалом було поширено понад 20 тисяч листівок з роз’ясненням, чому не треба голосувати за Петра Мельника (в т.ч. і на організованому в Гостомелі Партією регіонів ярмарку). Ці листівки містили також заклик не продавати свій голос й не піддаватися тиску та погрозам.
 
Декілька разів молодики специфічної зовнішності, ховаючи цю зовнішність під капюшонами, погрожували активістам, іноді — намагалися вирвати в них з рук листівки. Але швидко зникали при вигляді фотоапаратів та відеокамер.
 
До речі, сам Петро Мельник “соромиться” афішувати свою приналежність до Партії регіонів.
 
Ректор-депутат користується символікою, яка дуже схожа на символіку “Нашої України” зразку 2002 року.
 
Мабуть, Петро Мельник вірить у містичні речі. Адже саме під цієї символікою у 2002 році в 95-му виборчому окрузі були виграні вибори до Верховної Ради. Тільки не Петром Мельником, який посів друге місце, а тодішнім нашоукраїнцем Євгеном Жовтяком. А на повторних виборах у тому ж 2002 році знову ця символіка стала на перешкоді депутатства Петра Мельника. У 18-му виборчому окрузі він програв вибори ще одному тодішньому нашоукраїнцю Миколі Одайнику.

Ось і самі листівки, які розклеювали та роздавала активісти:
Melnyk jpДжерело: www.vstavay.info
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Живу в Ирпене 21.10.2012 22:44
этот мельник вообше что-то для Ирпеня и рпеньчан сделал? как по мне, то его кандидатуру вооще нельзя рассматривать! этот Поплавский номер 2))) что у того свой универ, в котором и для которого он делает все, что может, что этот((( а на остальных ему наплевать... если уж и рассматривать кандидатуру. то стоит Цикаленка.. тот хоть и с регионов, но что-то делает для жителей))) у меня возле дома яму закидал щебнем)))
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - "Помста за розкол країни" проти Петра Мельника - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика