Стартувала акція страхування дітей від нещасних випадків

Печать
PDF
cikalenko-dituНещодавно знову стартувала благодійна акція страхування від нещасних випадків 30 тисяч юних жителів Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону, яку ініціював голова громадської організації "Асоціація Творчі ініціативи Київщини" та депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко.

Вже наступного дня було підписано поліси страхування на вихованців Київського обласного спеціалізованого будинку дитини. Юрій Цікаленко прибув до дітей з подарунками — іграшками та фруктами.

І приїхав не сам, а зі своєю дружиною Тамарою та трьома із чотирьох власних дітей. Цікаво, що свій перший візит до дитячого будинку ще у минулому році Юрій Цікаленко зробив також зі своєю дружиною, яка всіляко підтримує чоловіка на шляху благодійництва.

— Я ініціював цю акцію після тривожних сигналів про те, що в населених пунктах мого округу один із кандидатів у народні депутати встановив неякісні та навіть небезпечні для здоров’я дітей ігрові майданчики, — розповідає кандидат у народні депутат України Юрій Цікаленко
 
— Тож, щоб наші діти не постраждали від подібного піару горе кандидатів, і було вирішено застрахувати від нещасних випадків юних мешканців мого округу. Вважаю символічним те, що першими поліси страхування від обраної нами страхової компанії отримали вихованці цього дитячого будинку, — наголосив Юрій Цікаленко.

Варто зауважити, що Юрій Цікаленко займається цим добрим ділом не тільки перед виборами, але вже протягом тривалого часу. Тому, варто задуматися, хто із запропонованих кандидатів справді достойний Вашого голосу.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Стартувала акція страхування дітей від нещасних випадків - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика