Прощавайте, одвічні калюжі!

Печать
PDF
 kalygi   Принаймні перший крок до цього по вулицях Зеленій, Франка, Комсомольській та провулку Зеленому, що в Боярці, вже зроблено. Це сталося у відповідь на звернення мешканців міста до депутата Київської обласної ради і кандидата у народні депутати Юрія Цікаленка.
  Впродовж кількох днів тут відбувалися роботи по благоустрою вулиць.
— Спочатку за допомогою грейдера було вирівняно дорожнє полотно, — розповідає житель міста Костянтин Лупич. — А сьогодні за сприяння Юрія Володимировича найбільш проблемні ділянки дороги засипано щебенем.
   На звук працюючого грейдера, який старанно розтягує шебінь по вулиці, виходять її жителі. Олена Назарова з онуком Глібом спостерігають за роботою техніки.
— Це дуже добре, що нарешті засипали цю яму, — говорить жінка. — У нас тут постійно збиралася вода, — додає пані Раїса, котра також вийшла на вулицю, щоб подивитися, що відбувається. — А там трохи далі, по вулиці Зеленій незабаром буде встановлено дитячий майданчик, — коментує Костянтин Лупич. — За сприяння Юрія Цікаленка ділянку під майбутній майданчик вже підготували і навіть засипали білим пісочком.
   За словами Олени Назарової, дитячого майданчика в цій частині міста не було зроду, хоча він тут дуже потрібен. — На нашій вулиці є родини, в яких виховується по четверо діток, а гуляти їм ніде, — говорить пані Олена. Тим часом маленький онук вже тягне бабусю за руку — хлопчику хочеться побачити, як щебінь від руху грейдера вкриває дорогу рівним шаром.
   Ще невідомо, коли у міської влади руки дійдуть до асфальтуваня вулиць в історичній частині міста. Та все ж відтепер ними пересуватися буде значно комфортніше. 
А тим часом в Ірпені...
   До речі, наступного дня аналогічні роботи з благоустрою вулиць відбулися й в Ірпені. Тут на прохання жителів вулиць Української та 74ї-Стрілкової дивізії за сприяння Юрія Цікаленка також було засипано ями та вирівняно проблемні ділянки дороги. — Під час відвідин храму Святої Живоносної Трійці, що в Ірпені, 19 вересня, до мене звернулася одна жіночка — Ганна Федосіївна, — говорить Юрій Цікаленко. — І дуже просила зробити дорогу доступною для пересування простій людині. Бо через глибокі вибоїни це було дуже складно. Я не міг проігнорувати це прохання, тому відгукнувся. Сподіваюся, що тепер людям буде зручніше ходити цими вулицями, — зауважив Юрій Володимирович.    
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Виктория___ 03.10.2012 22:11
Да, согласна, это полезное дело! Главное, чтоб эти полезные дела продолжались делаться и после выборов)Уже не от одного человека слышала, что этот Цикаленко нормальный мужик...достойн ый кандидат!
Цитировать
 
 
# Андрей Владимирович 03.10.2012 19:22
Молодец! Полезное дело сделал! А то десятки кандидатов, и у всех одно и тоже: обещания, обещания...
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Прощавайте, одвічні калюжі! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика