Борг із зарплати на Київщині скоротився на 7 мільйонів гривень

Печать
PDF
 groshi  З початку нинішнього року сума боргу зменшилася із зарплати на Київщині майже на 7 мільйонів гривень. Такі дані статистичних спостережень, що їх оприлюднили представники профільної служби області. Якщо торік, приміром, загальна сума боргу із заробітної плати на 1 серпня складала 3,5 мільйони гривень, то на сьогодні у порівнянні з відповідним періодом борги зменшилися майже у 6 разів. 
   Майже три чверті невиплат на Київщині нині припадає на підприємства промисловості, сільського господарства і будівництва. При цьому, більше половини суми боргу зафіксовано на підприємствах міст Фастів, Ірпінь та Баришівського району (відповідно 20, 16 та 19 відсотків). 
   У загальній сумі заборгованості більше половини невиплаченої заробітної плати припадало на підприємства-банкрути, більше третини - на економічно активні підприємства, решта - на економічно неактивні підприємства. Заборгованості працівникам економічно активних підприємств області протягом червня поточного року зменшилася майже на чверть або на 420 тисяч гривень і таким чином на 1 серпня становила 1,3 мільйона гривень.
   З цієї суми 921 тисяча гривень – невиплачена заробітна плата за січень-червень, а решта – борги за попередні роки. Значне скорочення боргів із зарплати на Київщині зафіксовано в будівництві – на 428 тисяч гривень та на підприємствах сільського господарства – на 197 тисяч гривень. З-поміж міст та районів області повністю розрахувалися з працівниками підприємства Фастівського району.

Джерело: офіційний сайт Київської обласної ради
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей






Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Борг із зарплати на Київщині скоротився на 7 мільйонів гривень - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика