Житла на Київщині побільшало

Печать
PDF
 house  За статистичними даними у першому півріччі поточного року на Київщині введено в експлуатацію майже 500 тисяч квадратних метрів загальної площі житла. Це становить 107 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У міських поселеннях введено в експлуатацію 202 тисячі квадратних метрів загальної площі житла, а в сільській місцевості - 256, що становить майже 56 відсотків від загальної площі.
   Порівняно з січнем-червнем минулого року обсяги переданого в експлуатацію житла в сільській місцевості на сьогодні становить 113 відсотків. Зросли обсяги житлового будівництва в 11 районах та в 8 містах Київщини. Найбільше збудовано житла в містах Березань та Обухів, а також у Фастівському і Згурівському районах
   Більше половини (51 відсоток загального обсягу) житла введено у Києво - Святошинському і Бориспільському районах та в місті Ірпінь. За рахунок коштів державного бюджету тут в першому півріччі поточного року передано в експлуатацію майже тисячу квадратних метрів загальної площі житла, що становить 55 відсотків порівняно з І півріччям 2011р.
   Крім того, цьогоріч на Київщині передано в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 58 тисяч квадратних метрів. За січень-червень поточного року введено в експлуатацію 3985 квартир. Серед них переважають однокімнатні. Частка двокімнатних квартир становить 25 відсотків від загальної кількості, а трикімнатних – лише 16 відсотків.

Джерело: сайт Київської обласної ради
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Житла на Київщині побільшало - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика