20 найздоровіших міст України

Печать
PDF
 
irpin
      У рейтингу найздоровіших міст країни лідирують Мукачеве, Івано-Франківськ та Чернівці. Мукачеве лідирує у рейтингу найздоровіших міст. Одне з найбільш західних міст України - Мукачеве виявилося ще й найздоровішим в країні. Тут, крім м'якого клімату і близькості до заповідних карпатських лісів, низькі показники захворюваності, достатньо машин «швидкої допомоги» і місць у лікарнях.
    
   Друге місце в рейтингу УНІАН посів Івано-Франківськ, за ним слідують Чернівці. На четвертому і п'ятому місці опинилися Хмельницький та Рівне. В цілому міста Західної України зайняли половину списку. Це пояснюється в першу чергу сприятливою екологічною ситуацією і віддаленістю від великих промислових регіонів. З цих само причин в рейтинг не потрапило жодне місто Донецької, Луганської та Запорізької областей.        
   У першу десятку також увійшли Ірпінь (6 місце), Кузнецовськ (7 місце), Тернопіль (8 місце), Бровари (9 місце) і Євпаторія (10). Феодосія, де один з найнижчих рівнів захворюваності на рак у всій країні, виявилася тільки на 13 місці. Кращий цей показник тільки в Бучі (11 місце).
     Рекордсменом за показниками народжуваності став райцентр Чернігівської області Ніжин (14 місце). Там на тисячу жителів у минулому році народилося 15 немовлят. На п'яти йому наступають Вишгород (15 місце), Обухів і Тернопіль. Крім того, у двадцятці відзначилися Нетішин (12 місце), Чернігів (16 місце), Славутич (17 місце), Суми (18 місце), Трускавець (19 місце) і замикає рейтинг Кам'янець-Подільський (20 місце). У рейтингу найздоровіших міст немає жодного мегаполісу.
     Щільна забудова, велика кількість транспорту, промпідприємства, вихлопні гази впливають на навколишнє середовище. До того ж у містах з бурхливим офісним життям не вистачає лікарів, лікарень і машин швидкої допомоги. Під час складання рейтингу оцінювали рівень забезпечення населення медичною допомогою, рівень захворюваності городян раком, туберкульозом та серцево-судинними захворюваннями; демографічні показники та екологічний стан міста.

 Детальніше на сайті  Інформаційного агенства УНІАН
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Настя 07.08.2012 12:01
:lol: :zzz
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - 20 найздоровіших міст України - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика