Закон України “Про корупцію” та “Житіє моє” Прокуратури України

Печать
PDF

Виктор Янукович

Традиційно в нашому політичному бомонді існує практика - на початку виборчих кампаній оголошувати війну корупції, яка спрутом душить в смертельних обіймах Україну і її народ в цілому. Складається враження, що Корупція і Держава являють тотожність та повністю відмежовані від народу. А гасла наших президентів на кшталт “Бандитам тюрми” і “Війна корупції” є не, що інше як чергова локшина на вуха довірливого виборця, який в подальшому відчуває наслідки цих виборчих маніпуляцій на власній шкурі. Тобто, нашим людям пора вже звикнути до того, що все те, що обіцяє влада, відбувається з точністю до навпаки. Свіжі спогади: ми голосували за “Бандитам ? тюрми” і дуже скоро всі вони прийшли до влади; ми голосували за дешевий газ, за підвищення пенсій, за те, що краще житимемо вже сьогодні. А що маємо? Все цілком за безсмертною цитатою з Чорномирдіна - ”Хотели как лучше, а получилось как всегда"...

Бандити які правили вчора, так і сьогодні при владі. Краще живуть і вже давно, ті, хто дорвався до державного корита, тобто "злодії в законі", як в прямому, так і переносному значенні цього виразу. Для народу там місця не знайшлося і ніхто його не почув.

А тепер перейдемо до нашого розуміння, що таке корупція. Це слово має античне походження від лат. coruptio - псування. Ми розуміємо це так, що наживатися на зіпсованості і поглиблювати її можуть лише ті особи, які мають доступ до майна або розподілу його та інших матеріальних благ. Отже, це є виняткова прерогатива чиновників, посадових осіб та держслужбовців різного ранґу і ні в якому випадку не стосується і не може стосуватися простого люду. Якщо наш Президент випадково забув, то ми можемо йому нагадати, що контроль за виникненням корупції і боротьба з нею покладені в першу чергу на ті державні органи, які слідкують за дотриманням законності. Основним із них є Прокуратура. Тим паче, що на підсилення боротьби із цією заразою, Президент створив Національний антикорупційний Комітет, який сам і очолив, підтвердивши тим його важливість і потенційну дієвість. Більше того, Бюджетом передбачено 2,27 млрд. грн. на фінансування діяльності Прокуратури у 2011, що на 1 млрд.грн. більше ніж у 2010 році. І це за величезного дефіциту Бюджету. У нас виникає закономірне і банальне питання: “А чи варто фінансувати структуру, члени якої із задоволенням внесли б ще більшу суму до Бюджету, аби перебувати на цих посадах з повноваженнями контролюючого органу?”

Як приклад, можемо навести дії “смотрящєго” кримінально-корумпованого середовища Пашки Оніщенка, який за сумісництвом виконує повноваження прокурора міста Ірпеня в Київській області. Хочемо зазначити, що ця особа до категорії бідних людей аж ніяк не належить, а можна сказати, навіть, навпаки. І все це за скромну заробітну плату (з народних грошей) держслужбовця у 8 000 грн./місяць.

Так ось, в 2003 році, “без використання службового становища у власних інтересах” згаданий панок отримує у безкоштовну приватну власність 25 соток землі в курортній зоні селища Ворзель, що під Києвом, на вулиці Вождя мірового пролєтаріату тов. Лєніна, № 55-в. і на свою заробітну плату будує “хатиночку” у вигляді маленького палацу, загальною площею понад 150 м. кв.

 

Крім цього, якимось чином скромний держслужбовець примудряється стати власником ще однієї земельної ділянки площею 15 соток по вул. Лєніна, № 3/55-ж та земельної ділянки за адресою вул. Артьома, № 5, площею теж 15 соток. Дві останні земельні ділянки зводяться в один квадрат в 30 соток і ховаються за добротним муром. За цією “кріпосною стіною” зводиться ряд скромних таких трьох халупок площею 99 м.кв., 137 м.кв. і 485 м.кв. Тобто, загальна площа забудов складає 720 м.кв. Якщо до цих 720 м.кв. додати його першу хатинку в 150 м.кв., то загальна площа його житла складатиме майже 870 м.кв. Як ми бачимо, з цих повідомлень, пан Оніщенко звертається за дозволом забудови, а на фото видно, що забудова вже давно виконана.

Загальний вигляд маєточку смотрящєго Пашки Оніщенка

Загальний вигляд маєточку смотрящєго Пашки Оніщенка

Загальний вигляд маєточку смотрящєго Пашки Оніщенка

Загальний вигляд маєточку "смотрящєго" Пашки Оніщенка

Загальний вигляд маєточку смотрящєго Пашки Оніщенка

Загальний вигляд маєточку смотрящєго Пашки Оніщенка

З достовірних джерел відомо, що згаданий пан виставив на продаж  свою нерухомість. Це пов`язано з тим, що у відповідності до нової редакції Закону України “Про корупцію” скромний держслужбовець Оніщенко змушений буде вказувати в декларації не лише свої доходи, але і видатки. Для того, щоб не отримати якогось конфузу, адже цифри ніяк не стикуватимуться, змушений, шляхом продажу, перевести майно в конвертовану валюту, яку легше буде приховати і подальшому розпорядитися нею без проблем.

Тільки будівництво 870 м.кв. житла коштуватиме, за найскромнішими підрахунками, не менше 435 000 доларів США (по 500 $ за 1 м.кв.) без облаштування території, зведення фортечних стін огорожі, підводу комунікацій тощо, а з тими витратами кошторис складатиме не менше півмільйона доларів США, або 4 000 000 грн. Якщо взяти за рік заробітну плату прокурора Ірпеня, а це 96 000 грн., та шляхом нескладних арифметичних дій, поділити 4 000 000 на 96 000 то отримуємо цифру в 41 рік. Іншими словами, щоб заощадити гроші на будівництво всього цього комплексу, Пашці Оніщенку потрібно було б хлєбать “постнєнькій супчік” з кропиви та ходити круглий рік в одних сандаликах на босу ногу на протязі 41 року. Можемо впевнено сказати, що за 9 років його діяльності в Ірпені нами такої аскези помічено не було. Навіть навпаки, його звані обіди для вищого начальства в ресторані на воді “Шкіпер”, “круті тачки” та відпочинки на іноземних курортах і т. ін., досить відомі. Якщо комусь не зрозуміло, звідки у нього такі гроші, можемо окремо показати, як він із своїм зброєносцем Санчо Даманческим (Тарасом Мізерним) контролюють тіньові схами спекулятивного ринку землі не лише в гектарах, а навіть в кубометрах піску і торфу, квартирний бізнес, та відмивання бюджетних коштів владою на місцях. В кожній такій оборудці місцева прокуратура має свою долю. Частина цих тіньових доходів стабільно “відстьобується “ до верху. А з верху ідуть до Самого Верху. Ось тому такі пашки оніщенки влаштовуватимуть будь-якого Президента і призначеного ним Генерального Прокурора.

В даному випадку, на прикладі Пашки Оніщенка ми стверджуємо, що в діяльності Прокуратури України вбачається не окремий випадок, а система роботи всього органу від низу до самого верху. Ось тут ви можете ознайомитися з поневіряннями екс-прокурора Київської області О. Гардецького, його заступника А.Матвійця та екс-заступника Генерального прокурора України Т. Корнякової.

Із всього цього можна зробити висновок, що корупцію власть імущі "борці" не поборюють, а очолюють. А тому “житіє моє псов смердящих” дуже скоро доведе людей до північно-африканського сценарію розвитку. Щоб уникнути цієї гибельної для держави розв`язки, слід негайно знищити корупційну систему управління, починаючи зверху.

Якщо ми не маємо рації то просимо спростувати наші “наклепи”, а вищеперерахованих фігурантів або відзначити, або підвищити на посадах тощо ...

P.S. Цікаво й те, що активне будівництво вотчини Пашки Оніщенка відбувалося рік тому під акомпанемент  Указу Президента про створення Національного антикорупційного Комітету України. Сьогоднішні заяви про боротьбу з корупцією, на такому тлі, мають кислуватий присмак і недоладно-смішний вигляд.

P.P.S. Проводячи і далі таку політику, Національному антикорупційному Комітету пора вийти із законодавчою ініціативою про зміну тексту і музики Державного Гімну України на елементарну босяцьку "Мурку".

 

Джерело Народна Воля

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Егор 30.05.2011 18:24
:-*
Цитировать
 
 
-1 # Маруся 30.05.2011 17:25
"...А той, щедрий та розкошний, все храми мурує; та отечество так любить, так за ним бідкує, так із його сердечного кров, як воду точить!.. А братія мовчить собі, витріщівши очі! Як ягнята: "нехай, -каже,- може так і треба"...
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Закон України “Про корупцію” та “Житіє моє” Прокуратури України - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика