Адміністрація Президента проводить кастинг кандидатів у депутати від БПП

Печать
PDF
1402926045093Адміністрація Президента за кошти платників податків проводить кастинг кандидатів у депутати місцевих рад від БПП «Солідарність».

Місцеві осередки президентської партії БПП «Солідарність» отримали вказівку підготувати списки кандидатів на майбутніх місцевих виборах для погодження в Адміністрації Президента.

Листи з відповідним розпорядженням можна знайти в акаунтах функціонерів БПП «Солідарності» у соцмережах.

Так, голова Києво-Святошинської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»» Олександр Тигов просить керівників первинних осередків партії скласти списки «особистостей, які користуються повагою і авторитетом серед виборців», та передати їх на узгодження в Адміністрацію Президента. Перелік складається з розрахунку 50% (17 осіб) «згідно кількісного складу місцевих рад».
 
Президентська команда вирішила відкласти в сторону державні справи, щоб спробувати утриматись при владі корупційним шляхом. Нікого не турбують реформи, війна, жалюгідно низький стан заробітних плат та пенсій. 
11934982 137907423220184 7031045813044500188 n
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Адміністрація Президента проводить кастинг кандидатів у депутати від БПП - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика