Адміністрація Президента проводить кастинг кандидатів у депутати від БПП

Печать
PDF
1402926045093Адміністрація Президента за кошти платників податків проводить кастинг кандидатів у депутати місцевих рад від БПП «Солідарність».

Місцеві осередки президентської партії БПП «Солідарність» отримали вказівку підготувати списки кандидатів на майбутніх місцевих виборах для погодження в Адміністрації Президента.

Листи з відповідним розпорядженням можна знайти в акаунтах функціонерів БПП «Солідарності» у соцмережах.

Так, голова Києво-Святошинської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»» Олександр Тигов просить керівників первинних осередків партії скласти списки «особистостей, які користуються повагою і авторитетом серед виборців», та передати їх на узгодження в Адміністрацію Президента. Перелік складається з розрахунку 50% (17 осіб) «згідно кількісного складу місцевих рад».

Журналістка обізвала воїна АТО «чмом»

Печать
PDF
53735Бучанська журналістка Олена Жежера цинічно спекулює на темі війни в Україні. Зокрема, пише «чорнуху» на опонентів, підписуючись іменем бійця АТО без його відома. При цьому вона дозволяє собі образливі висловлювання в бік іншого військового та відомого місцевого волонтера.

Про це заявив воїн АТО Іван Сацик, якому журналістка приписала свою псевдостаттю. Боєць оприлюднив переписку з Жежерою, в якій вона вмовляла його назватися автором опублікованої «чорнухи», а також ганьбила військового Антона Калмаза і волонтера Анатолія Кушнірчука.

Загадковий дерев`яний будиночок в Ірпені

Печать
PDF
2На високому березі річки Ірпінь, в оточенні столітніх дубів, кленів і сосен, сховавшись у заростях густого чагарнику, стоїть невеличкий, але цікавий та загадковий дерев`яний будиночок. Цей будинок зберігає величезну кількість таємниць, а ще в ньому мешкає привид…

Але все по-порядку. Київський купець I гільдії, Іван Чоколов, старший брат Миколи Чоколова, який був купцем II гільдії, разом з братом створив винокурно-дріжджовий завод на Подолі. Саме на честь братів Чоколових називається район Києва – Чоколівка, де селились робітники заводу купців. Але справами заводу займався молодший брат – Микола Чоколов, а Іван мав власний бізнес. Він займався друкарською справою, мав кілька друкарень. На них, інколи, друкувалися брошури й книги, що потім заборонялися (а типографія ризикувала бути закритою), наприклад, «Відкритий лист поляка П. Н. Белашеву» Є. Старчевського, де критикувалися польсько-російські відносини. Також друкарня друкувала географічні атласи, нотні збірки для всієї Росії. Крім того, нехтуючи Уваровською забороною, він друкував українською мовою зібрання творів Нечуя - Левицького. Іван Чоколов і сам був упорядником поетичних збірок популярних українських поетів.

У 1943-му підлітки врятували Ворзель від спалення

Печать
PDF
464197 1 w 300Улітку 1941-го Вікторові Нацевичу з Ворзеля під Києвом не було й 14. Він навчався в школі, жив із матір'ю, старшою сестрою та вітчимом. 22 серпня німці підійшли до селища. У жовтні підліток створив підпільну групу зі своїх товаришів.

Окупаційна влада оголосила, що всі мають здати радіоприлади й деталі до них. На облік узяли тих, хто викладав фізику, радіосправу. Хлопці про око здали кілька радіодеталей. І потай склали радіоприймач — один із них до війни відвідував гурток. Отримавши перше повідомлення Радінформбюро, випустили листівку. Розповіли, що Червону армію не розгромлено, як казали німці. Пізніше листівки починали так: "Український народе! Дорогі брати і сестри...".

Восени 1943-го до Києва наближався фронт. У район Ворзеля прибули власівці. Готувалася "зачистка" території: вранці 5 листопада все збиралися спалити — будівлі, дерева. Нацевич зібрав зо 20 хлопців — усім було від 13 до 19 років. Засідку зробили в ліску на підході. Удосвіта загін із двох сотень власівців рушив колоною на Ворзель. Коли ввійшли в лісок, їх зустрів шквал вогню: хлопці мали німецькі станкові кулемети, пару "максимів", гвинтівки. У цей час у небі з'явилися два радянські літаки-розвідники. Льотчики побачили, як із лісу вискакують військові в якійсь незрозумілій формі, й обстріляли їх. Тим часом наспіла допомога з Київського партизанського загону. Уціліли лише семеро карателів. Усі хлопці лишилися живі.

СУД НЕ ПОБАЧИВ ЗЛОЧИНУ ІРПІНСЬКОГО ЗАБУДОВНИКА У ПЕРЕШКОДЖАННІ ЖУРНАЛІСТАМ

Печать
PDF
суд-ФемидаАпеляційний суд Київської області визнав невинним Ірпінського забудовника, який, на думку журналістів, грубо перешкоджав знімальній групі телеканалу СТБ 27 червня позаминулого року здійснювати зйомку і виконувати свої журналістські обов'язки.

Судді не бачать у діях забудовника складу злочину, тож рішення судів попередніх інстанцій залишили без змін. До уваги не взяли відеоматеріали, які є у вільному доступі в інтернеті.

Представниця Київської обласної прокуратури Наталія Стаховська зазначила: "Ми вважаємо, що дане рішення є незаконним. Ми будемо його оскаржувати до Вищого спеціалізованого суду. Ми вважаємо, що дійсно у діях виправданої особи є склад кримінального правопорушення щодо перешкоджання журналістській діяльності".

Білийчанський ліс став національним парком!

Печать
PDF
forest01.05.2014 р. в.о. Президента України підписав Указ Президента України № 446/2014 «Про зміну меж національного природного парку «Голосіївський», яким до території національного парку приєднано 6462,62 гектари лісів Святошинського лісопаркового господарства, що займає територію в межах столиці України м. Києва від вулиці Генерала Наумова до річки Ірпінь (з заплавою ріки і водоохоронною зоною включно) і від Житомирського шосе - до автомагістралі Київ-Ковель, з малими річками Нивка і Любка в тій їх частині, що протікає через територію Біличанського лісу.
Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей






Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - СМИ об Ирпене - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
жалюзи Одесса оптом